fbpx

Akademik İngilizce Eğitimi

Akademik İngilizce, genel İngilizce akademik becerileri ve sınav İngilizcesini bir araya getirir. Öğrenciler isteklerine göre haftada 25 saat ya da daha yoğun programları seçebilir. Dersler 10-15 kişilik modern teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı sınıflarda işlenir. Haftanın her günü ders süresi ortalama 50 dakikadır. Kurs süresi, öğrencilerin tercihlerine göre verilmektedir.

Bu programla dil bilgisi ve sözcük dağarcığı kontrolleriniz yapılıp, bir taraftan akademik okuma ve yazma becerileriniz geliştirirken diğer taraftan bireysel dil ihtiyaçlarınıza odaklanmanız sağlanır.

Program sonrasında da akademik becerilerinizi İngilizce olarak geliştirmeniz sağlanacak ve sınav İngilizcesinin formatını öğrenmek adına oldukça önemli bir adım atmış olacaksınız.

Başvurular Ne zaman ve Nasıl?

Öğrenciler CANADEMY ekibi ile iletişime geçerek, isteklerine göre yılın her zamanında bu programa kayıt yaptırabilirler. Kursların başlangıç ve bitiş tarihleri, okulla irtibat kurulup size CANADEMY ekibi tarafından bildirilir.

Program kayıtlarıyla ilgili her türlü bilginin sağlanmasından, başvurularınızın yapılmasına, kalacak yerinizin ayarlanmasından, uçak biletinizin temini ve gideceğiniz ülkedeki havaalanında karşılama ve gideceğiniz adrese bırakma organizasyonunu ayarlamaya kadar tüm işlemleriniz CANADEMY Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık tarafından ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Menü