fbpx

İş İngilizcesi Eğitimi

İngilizce, günümüzde iş dünyasının global dili olmuştur. Siz de uluslararası bir firmada çalışıyor ya da çalışmayı hedefliyorsanız İngilizce öğrenmenin ne kadar gerekli olduğunun farkına varmışsınızdır. Artık bu alanda bir adım atmanızın zamanı gelmiş hata geçiyor… 

Size sunacağımız programlar, iş iletişimi becerilerinizi hızla geliştirebilmeniz için tasarlanmış; en çok ihtiyaç duyulan ve iş dünyasına özel hazırlanan kurslardan oluşmaktadır. Bu programla, yazılı alıştırmaların, sunumların, diyalogların ve gerçek iş durumlarını içeren canlandırmaların bir kombinasyonu size sunulacak. Böylece iş dünyası kelime dağarcığı, moda olmuş kelimeler, e-posta, kısa not ve mektup yazma, görüşme, mülakat yapma ve telefonda konuşma gibi konularda pratik yaparak becerilerinizi geliştirebileceksiniz.

Dersler haftada 20 saat olmak üzere, her birinin süresi 50 dakikadır. İsteğinize göre haftada 25 saat olan yoğun kursları da seçebilirsiniz. Bu programa katılmak için en az B1 seviyesinde İngilizce bilmeniz yeterlidir.

Şimdi kariyerinize sihirli dokunuşu yapma zamanı geldi. Bunun için en uygun programa, CANADEMY Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık’ın size vereceği ÜCRETSİZ danışmanlık hizmetiyle ulaşmanız mümkün… 

Artık kendinizi dil problemi yüzünden sınırlamadan, özgürce kariyer yolculuğunuza devam edebilirsiniz…

İşte tüm dünyada en popüler olan İş İngilizcesi program içerikleri:
 1. Uluslararası Ticaret
 2. Liderlik Becerilerini Geliştirme ve Takım Oluşturma
 3. Sunumlarda Etkili İletişim
 4. Karar Alma, Motivasyon ve Görevlendirme, Toplantılarda Etkili İletişim
 5. Pazarlama ve Reklam
 6. E-Ticaret, Viral Pazarlama ve Sosyal Medya
 7. Bankacılık, Borsalar, Şirket Birleşmeleri ve Satın Almalar
 8. İlişki Kurma ve Ağ Oluşturma
 9. İşe Alım Mülakatı
 10. İş Hukuku, Etik ve Çevresel Konular
 11. Satış ve Pazarlık Konusunda Etkili İletişim
 12. Uluslararası Şirketlerde Yönetim Şekilleri
Başvurular Ne zaman ve Nasıl?

Öğrenciler CANADEMY ekibi ile iletişime geçerek, isteklerine göre yılın her zamanında bu programa kayıt yaptırabilirler. Kursların başlangıç ve bitiş tarihleri, okulla irtibat kurulup size CANADEMY ekibi tarafından bildirilir.

Program kayıtlarıyla ilgili her türlü bilginin sağlanmasından, başvurularınızın yapılmasına, kalacak yerinizin ayarlanmasından, uçak biletinizin temini ve gideceğiniz ülkedeki havaalanında karşılama ve gideceğiniz adrese bırakma organizasyonunu ayarlamaya kadar tüm işlemleriniz CANADEMY Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Menü