fbpx

Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Dünyanın en kaliteli ve en seçkin yurt dışı eğitim ve akademik danışmanlık kurumlarından biri olan CANADEMY, yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerin eğitim ve kariyer hedeflerini gerçekleştirmeyi amaç edinir. Bu doğrultuda öğrencilerle resmî ve güvenilir güncel bilgileri doğrudan paylaşır. Böylece Türkiye’den dünyaya olan bu “Akademik Yolculuğun” her adımında öğrencilerin yanında olarak temel misyonunu gerçekleştirmiş olur.

VİZYONUMUZ

Yurt dışı eğitim ve kariyer danışmanlığının yanı sıra, düşünen ve bilimin evrenselliğine inanan uluslararası eğitim kuruluşları ile yurt dışında eğitim köprülerinin kurulmasına önderlik eder.

FARKIMIZ

Öncelikle yönetici kadrosunun ve eğitim danışmanlığı ekibinin Kanada’da yaşıyor olması, bunun yanında bu kişilerin hem Türkiye’de hem birçok ülkede  eğitim görmüş kişilerden oluşması CANADEMY Yurt Dışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık’ı diğer yurt dışı eğitim firmalarından ayıran en önemli özelliktir.

 Yurt dışındaki eğitim sistemini çok iyi bilen eğitim direktörlerimiz, sizinle beraber size en uygun okulları bulup listeler; bunlar arasından kişisel özelliklerinize ve aynı zamanda kabul şartlarına uygun olan okul seçimini gerçekleştirmenizi sağlar. Seçilen okula gideceğiniz güne kadar tüm planlamayı yapar; sonraki dönemdeyse yurt dışında ikamet eden CANADEMY ekibiyle 7/24 iletişim kurup, yardım ve destek almanızı sağlar.

Menü