fbpx

Yoğun Fransızca Eğitimi

Yoğun Fransızca programı, Fransızcasını ilerletmek isteyen öğrencilerin isteklerine göre düzenlenen özel bir müfredatla beraber öğrencilerin Fransızca konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerini ilerletmenin en hızlı yoludur. Öğrenciler isteklerine göre haftada 25 ya da 30 derslik yoğun programları seçebilir. Dersler 10-15 kişilik modern teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı sınıflarda işlenir. Haftanın her günü ders süresi ortalama 50 dakikadır. Öğrenci eğer başlangıç seviyesindeyse, belirli dönemlerde eğitim alabilirler. Okuldan okula değişiklik gösterse de ayda ortalama 3-4 farklı tarih belirlenmektedir.

Bunun yanı sıra, özellikle Fransızca hazırlık okuyan öğrenciler için akademik Fransızca programları bulunmaktadır. Fransızcasını kısa sürede ilerletmek isteyen öğrencilerin tercih ettiği bu program, kariyerinizde zaman kazanmak adına oldukça verimli bir programdır. Ayrıca 6 ya da 9 ay gibi uzun sürelerle eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ekonomik paket, akademik sömestr/ yıl programları da vardır. Bu programların başlangıç tarihleri daha seyrek olabilir, eğitim ücretleri standart programlara kıyasla %20-30 oranında daha düşüktür.

Başvurular Ne zaman ve Nasıl?

Öğrenciler CANADEMY ekibi ile iletişime geçerek, isteklerine göre yılın her zamanında bu programa kayıt yaptırabilirler. Kursların başlangıç ve bitiş tarihleri, okulla irtibat kurulup size CANADEMY ekibi tarafından bildirilir.

Program kayıtlarıyla ilgili her türlü bilginin sağlanmasından, başvurularınızın yapılmasına, kalacak yerinizin ayarlanmasından, uçak biletinizin temini ve gideceğiniz ülkedeki havaalanında karşılama ve gideceğiniz adrese bırakma organizasyonunu ayarlamaya kadar tüm işlemleriniz CANADEMY Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık tarafından ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Menü