fbpx

Genel İngilizce Eğitimi

Genel İngilizce, öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerine yönelik verilen eğitimlerdir. Programa tüm seviyelerden öğrenci kabul edilmektedir. Öğrenciler seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilir. Derslerin yoğunluğunu ve kurs süresini öğrenci belirlemektedir.

Genel İngilizce programı, ülkeden ülkeye değişiklik göstermekle beraber 20 ya da 25 ders olarak düzenlenmektedir. Dersler 10-15 kişilik modern teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı sınıflarda işlenir.

Bu programla dil bilgisi ve sözcük dağarcığı kontrolleriniz yapılıp, bir taraftan akademik okuma ve yazma becerileriniz geliştirirken diğer taraftan bireysel dil ihtiyaçlarınıza odaklanmanız sağlanır.

Program sonrasında da akademik becerilerinizi İngilizce olarak geliştirmeniz sağlanacak. Sınav İngilizcesinin ( IELTS veya TOEFL) formatını öğrenmek adına oldukça önemli bir adım atmış olacaksınız.

Başvurular Ne zaman ve Nasıl?

Öğrenciler CANADEMY ekibi ile iletişime geçerek, isteklerine göre yılın her zamanında bu programa kayıt yaptırabilir. Kursların başlangıç ve bitiş tarihleri, okulla irtibat kurulup size CANADEMY ekibi tarafından bildirilir.

Program kayıtlarıyla ilgili her türlü bilginin sağlanmasından, başvurularınızın yapılmasına, kalacak yerinizin ayarlanmasından, uçak biletinizin temini ve gittiğiniz ülkedeki havaalanında karşılama ve gideceğiniz adrese bırakma organizasyonunu ayarlamaya kadar tüm işlemleriniz CANADEMY Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık tarafından ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Menü