fbpx

TESTDAF Hazırlık Kursu

TESTDAF Sınavı, Almancayı üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğini ölçmek için düzenlenir. TESTDAF hazırlık kursları, öğrencilerin dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini geliştirip öğrencinin akademik görevlerini yerine getirirken bunları en iyi şekilde kullanmasını ve en kısa sürede en yüksek puanı almasını hedeflenmektedir.

Öğrenciler isteklerine göre haftada 20, 25, 30 ya da 38 derslik yoğun programları seçebilir. Derslerin her birinin süresi ortalama 50 dakikadır.

Başvurular Ne zaman ve Nasıl?

Öğrenciler CANADEMY ekibi ile iletişime geçerek, isteklerine göre yılın her zamanında bu programa kayıt yaptırabilirler. Kursların başlangıç ve bitiş tarihleri, okulla irtibat kurulup size CANADEMY Yurt Dışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık tarafından bildirilir.

Program kayıtlarıyla ilgili her türlü bilginin sağlanmasından, başvurularınızın yapılmasına, kalacak yerinizin ayarlanmasından, uçak biletinizin temini ve gittiğiniz ülkede havaalanında karşılama ve gideceğiniz adrese bırakma organizasyonunu ayarlamaya kadar tüm işlemleriniz CANADEMY Yurt Dışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık tarafından ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Menü