fbpx

Yoğun İngilizce Eğitimi

Yoğun İngilizce programı, İngilizcesini daha da ilerletmek isteyen öğrencilerin isteklerine göre düzenlenen özel bir müfredatla birlikte İngilizce konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerini ilerletmenin en hızlı yoludur.

Öğrenciler isteklerine göre haftada 25, 30 ya da 38 derslik yoğun programları seçebilirler. Dersler 10-15 kişilik uluslararası ve teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı modern sınıflarda işlenir. Derslerin her biri pazartesiden cumaya kadar ortalama 50 dakikadır.

İngilizcesini kısa sürede ilerletmek isteyen öğrencilerin tercih ettiği bu program, kariyerinizde zaman kazanmak adına oldukça verimli bir programdır. Ayrıca 6 ya da 9 ay gibi uzun surelerle eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ekonomik paket, akademik sömestr/ yıl programları da vardır. Eğitim ücretleri standart programlara kıyasla %20 – 30 oranında daha düşüktür.

Başvurular Ne zaman ve Nasıl?

Öğrenciler CANADEMY ekibi ile iletişime geçerek, isteklerine göre yılın her zamanında bu programa kayıt yaptırabilirler. Kursların başlangıç ve bitiş tarihleri, okulla irtibat kurulup size CANADEMY ekibi tarafından bildirilecektir.


Program kayıtlarınızla ilgili her türlü bilginin sağlanmasından başvurularınızın yapılmasına, kalacak yerinizin ayarlanmasından uçak biletinizin temini ve gideceğiniz ülkedeki havaalanında karşılama ile gideceğiniz adrese bırakma organizasyonunu ayarlamaya kadar tüm işlemleriniz CANADEMY Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık tarafından ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Menü