fbpx

Çince Eğitimi

Çince Dil Eğitimine başlangıç seviyesindeki her öğrenci kabul edilmektedir. Öğrenciler ilk gün “Seviye Sınavı”na girerek seviyelerine uygun bir sınıfta eğitime başlarlar. Haftada 20 saat standart ya da 25-30 saat yarı yoğun programlara da katılabilir. Dersler 10-15 kişilik modern teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı sınıflarda işlenir. Haftanın her günü ders süresi 50 dakikadır. 

Bunun yanı sıra 6 ya da 9 ay gibi uzun sürelerle eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ekonomik paket, akademik sömestr/yıl programları da vardır. Bu programların başlangıç tarihleri daha seyrek olabilir, eğitim ücretleri standart programlara kıyasla %20-30 oranında daha düşüktür.

Program sonunda öğrencilerin günlük konuşma becerileri geliştirilirken; ilerleyen seviyelerde ise okuma, yazma, telaffuz ve dinleme olarak da kendilerini Çince özgürce ifade edebilecek konuma gelmeleri hedeflemektedir.

Başvurular Ne zaman ve Nasıl?

Öğrenciler CANADEMY ekibi ile iletişime geçerek, isteklerine göre yılın her zamanında bu programa kayıt yaptırabilirler. Kursların başlangıç ve bitiş tarihleri, okulla irtibat kurulup size CANADEMY ekibi tarafından bildirilir.

Program kayıtlarıyla ilgili her türlü bilginin sağlanmasından, başvurularınızın yapılmasına, kalacak yerinizin ayarlanmasından, uçak biletinizin temini ve Kanada’da havaalanında karşılama ve gideceğiniz adrese bırakma organizasyonunu ayarlamaya kadar tüm işlemleriniz CANADEMY Eğitim ve Akademi Merkezi tarafından ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Menü